MÖBLER / Bord / Skrivbord 11446277
nr 1144 6277
Skrivbord
1800-talets slut, längd: 124 cm, djup: 72 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 20 november 2017
kl 18:40:12
19/11 11:19:39
800 kr
19/11 18:34:32